Каталог

Акції

новинки асортименту

Про компанію

Якби Конфуцій жив в наш час, йому цілком могли б належати слова "Тихіше їдеш, далі будеш!". Але, так як вельмишановний філософ зараз поза зоною доступу, ми візьмемо на себе таку відповідальність, і адаптуємо прислів'я під сучасні реалії! Хто ми? Так, це слушне запитання. Компанія Ressormarket - машина, яка впевнено котить по дорогах оптового та роздрібного продажу автозапчастин для комерційного транспорту ось вже понад 21 рік! За той час, поки ми досягли повноліття, (згідно світової тенденції), компанія встигла налагодити тісні зв'язки з багатьма виробниками якісних запчастин з доступною ціною, переважно турецького та китайського виробництва. Канули в Лету ті часи, коли Туреччина і Китай асоціювалися і відповідали стереотипам; зараз - це гідні представники галузі! Як результат, у нас - понад 20 прямих контрактів з виробниками. Ви самі все розумієте - прямо це і в Африці прямо: немає накруток, переплат, перевищення часу очікування: асортимент широкий, якісний, доступний до придбання тоді, коли вам потрібно, за тією ціною, яка не буде вибивати скупу чоловічу сльозу. З 1998 року ми руйнуємо стереотипи і відкриваємо нові дороги - і нам з вами по дорозі!

Читати бiльше

Інтернет магазин

- Дай автограф!- У мене немає ручки!- То купи у мене ручку!Коли ми говорили і писали про те, що не просто продаємо, але продаємо якісно, продаємо так, щоб захотілося повернутися до нас і працювати саме з нами, ми не обманювали. Клієнтоорієнтованість: ось що, крім іншого, займає наші голови.І, так би мовити, якщо кудись йти, можна кудись прийти: ми прийшли до усвідомлення того, як ще більше полегшити життя своїм клієнтам!Зустрічайте - наш оновлений інтернет-магазин, який працює на спеціальній платформі для оптових продажів B2BStore. В чому суть? Кожен з вас, наших клієнтів, має свій особистий обліковий запис, який дозволяє увійти в персональний кабінет. Увійшовши в персональний кабінет, ви:бачите всю актуальну інформацію 24/7 - акції, новинки, стабільний асортимент, ціни, залишки, наявністьсвої особисті договори, замовлення, персональні ціни, кошик, платіжний балансмаєте можливість замовити онлайн в кілька кліків товар, що цікавить, в будь-який час дня і ночі - якщо ви точно знаєте, чого хочете, немає необхідності телефонувати менеджеру - оформлене замовлення приходить йому автоматично, ваше завдання - отримати підтвердження замовлення та чекати його! Адаптивний дизайн дозволить вам абсолютно спокійно робити справи не тільки сидячи за ноутбуком або комп'ютером, але і користуючись смартфоном або планшетом - повний спектр пристроїв для вашого комфорту!і багато, багато, багато іншого ... Немає часу пояснювати! Потрібно спробувати!

Вхід до особистого кабінету

ПАРТНЕРСТВО

Наша компанія запрошує до співпраці ділових партнерів - організації,що займаються продажем автозапчастин та ремонтом комерційних автомобілів. Ми розглядаємо всі варіанти взаємовигідних відносин і розраховуємо на довгострокову та плідну співпрацю. Вирішивши співпрацювати з нами, ви можете розраховувати на знижки і високу якість пропонованих товарів. Для більш детальної інформації зв'яжіться з нами.
У нас низькі ціни
Великий асортимент
Величезний досвід роботи

Де ми знаходимося?